fbpx

Historia

PŁYNĄC PO MARZENIApomysłodawca moviGO,
Adam Jerzykowski

Początek

Początek

Od dziecka lubiłem się wyróżniać. Ruch, w każdej formie, też zawsze lubiłem. Uporem i ambicją nadrabiałem brak wrodzonych predyspozycji do sportu.

Plusk

Plusk

Z biegiem lat, fascynacja ruchem rosła – odwrotnie proporcjonalnie do prezentowanej przeze mnie formy fizycznej. Jednakże, w wyniku zbiegu pewnych życiowych doświadczeń, podjąłem karkołomną decyzję. „Kończę z karierą prawnika w międzynarodowej korporacji. Od teraz będę robił rzeczy, które dla mnie będą sposobem na poznanie samego siebie. Z kolei dla innych, być może, staną się źródłem inspiracji.

Zatoka

Zatoka

W życiu zdarzają się dni na które pracujesz latami. To właśnie te dni stają się punktami zwrotnymi w Twoim życiu. Kiedy w lipcu 2015 roku, po ponad dwóch latach przygotowań i 8 godzinach walki z Bałtykiem, dopłynąłem na drugi brzeg, zrozumiałem, że odnalazłem własną drogę.

Alcatraz

Alcatraz

Rozejrzyj się dookoła. Wiele osób, każdego dnia buduje więzienia którego stają się więźniami. Ściany zbudowane są z rutyny i schematów, kraty to uprzedzenia i lęki a strażnikami są ludzie z ich otoczenia.
Ja tak nigdy nie chcę. Od zawsze pragnąłem wolności. Jestem skłonny uciec nawet z najlepiej strzeżonego więzienia na świecie by się uwolnić.

Mazury

Mazury

Życie to nie jest sprint – życie to maraton. Niezbędna jest cierpliwość, wytrzymałość i siła. Pierwszego uczy życie, drugie możemy wypracować a źródłem trzeciego jest odpowiedni powód.
Kiedy w 2017 r podjąłem się największego z dotychczasowych wyzwań, miałem taki powód. Chciałem stworzyć Uniwersytet Potężnych Dzików. Żeby tego dokonać musiałem się zmierzyć z dystansem 40 km Wielkich Jezior Mazurskich. Do ich przepłynięcia potrzebowałem 16 godzin i 40 minut.

Swim For a Dream Event

Swim For a Dream Event

Mnie i Ciebie bardzo wiele łączy. Jednym z takich wspólnych mianowników są marzenia. Po Mazurach stwierdziłem, że starczy na jakiś czas indywidualnych popisów. Tym razem chcę sprawić by ludzie, z obserwatorów, stali się uczestnikami. 8go września – w Swim For a Dream Event – 1740 osób popłynęło by ustalić nowy Rekord Guinnessa. Tego dnia również, światło dzienne ujrzał owoc pięciu lat doświadczeń i trzyletniej pracy – BodyWash moviGO.

moviGO

moviGO

Pomysł na stworzenie kosmetyku dedykowanego dla osób aktywnych narodził sie w trakcie przygotowań do realizacji kolejnych wyzwań pływackich. Na własnej skórze poznałem wtedy skutki stosowania niewłaściwych kosmetyków.
Trzy lata zajęło mi stworzenie produktu z którego jestem dumny. Od absolutnych podstaw jakimi było zdefiniowanie głównych funkcji, przez opracowanie unikatowej receptury aż po fizyczną produkcję.
Wprowadzenie na rynek BodyWash to zaledwie pierwszy krok. Celem jest stworzenie marki, która poprzez stworzenie całej gamy kosmetyków odpowiadających na potrzeby ludzi aktywnych będzie im towarzyszyć w ich nieustającej drodze do odkrycia własnego potencjału.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem