fbpx

Zwroty i reklamacje

Zwroty:

Masz 14 dni od momentu odbioru, na zwrot towaru bez podania przyczyny zwrotu.

 

  1. Odeślij towar na adres: DREAM.ink Sp. Z o.o., Grażyny 7 lok. 21, 93-309 Łódź. Wypełnij i dołącz ten oto FORMULARZ ZWROTU. Mocno ułatwi nam to procedurę zwrotu.
  2. Jak tylko otrzymamy przesyłkę, w ciągu 3 dni roboczych zwrócimy koszty zakupu towaru wraz z najniższymi kosztami dostawy w sklepie tą samą metodą płatności, jaka była wybrana przy składaniu zamówienia, chyba że na formularzu zwrotu będzie to sprecyzowane inaczej. Koszty odesłania towaru do nas nie podlegają zwrotowi. W przypadku częściowego zwrotu zamówienia koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi z uwagi na stałe koszty wysyłki towaru.
  3. Produkt, który nie pasuje bądź nie spełnia oczekiwań, odeślij jako zwrot. Koszty towaru wraz z najniższymi kosztami przesyłki obowiązującymi w sklepie bezzwłocznie zwrócimy.

 

Reklamacje:

Postępuj zgodnie z procedurą reklamacji:

  1. Odeślij listem poleconym lub paczką wadliwy towar na adres: DREAM.ink Sp. Z o.o., Grażyny 7 lok. 21, 93-309 Łódź opisz, że to reklamacja

lub

wyślij nam zdjęcie wadliwego towaru na hello@letsmovigo.com. Być może to już wystarczy, żebyśmy rozpatrzyli reklamację.

Po otrzymaniu wadliwego towaru, pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji i po konsultacji z Tobą zdecydujemy co robimy z reklamacją: czy naprawiamy towar, wymieniamy na nowy egzemplarz czy zwracamy pieniądze.

  1. Przy pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, zwrócimy koszty odesłania towaru.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem